Produkcija Kontaktinformācija Emils Gustavs Vairumtirdzniecība Īpašie pasūtījumi
Emils Gustavs vēsture
Emils Gustavs stāsts sākās 2003.gadā, kad tā īpašnieki - jauna mūsdienu ģimene - radīja pirmo šokolādes veikalu. Viņi ielika tajā visu savu sirdi, dvēseli un pasaules skaistuma izjūtu, radot vietu, kur cilvēki nāca baudīt ne tikai šokolādi, kas tika pasniegta visdažādākajās formās un garšās, bet arī ļauties piedzīvojuma un svētku sajūtai. Tā bija skaista vieta skaistā kvartālā, kas ik dienas pulcēja cilvēkus ar izcilu gaumi un cieņu pret patiesām vērtībām. Meistardarbnīcā varēja vērot šokolādes gatavošanu, veikalā varēja iegādāties līdz šim neredzētus šokolādes gardumus, kafejnīcā varēja baudīt vairāku veidu karstās šokolādes un vienkārši ļauties mirklim.
vīzija
Uzņēmuma vīzija ir kļūt par starptautiski atpazīstamu šokolādes zīmolu. Emils Gustavs ir izcili kvalitatīva, atzīta šokolāde, kas iemieso svētkus un līksmību.
misija
Emils Gustavs misija ir radīt izcilu šokolādi dzīves svinēšanai.
nosaukums
Zīmola nosaukums ir Emils Gustavs. Šokolādes zīmols nosaukts par godu mīlētam vectēvam, pieredzējušam un sirsnīgam konditoram. Nosaukuma lietojums: ● Vizualā valoda ++ ● Vienmēr tiek izmantoti abi vardi: Emils Gustavs. ● Uzņēmuma nosaukums netiek locīts, netiek izmantotas garumzīmes. Vienīgais izņēmums, kad par Emilu Gustavu runā kā par reālo personu-vectēvu.
vērtības
Meistarība. Māksla radīt izcilas un smalkas dzīves baudas. Dzīvesprieks. Nebēdnība, pārsteigums un inteliģenta humora dzirksts. Kvalitāte. Izejvielās, apkalpošanā, iepakojumā.
tagad
Emils Gustavs stāsts turpinās ļoti dinamisks, to joprojām vada jauna mūsdienu ģimene-citā sastāvā, ar citādākiem plāniem un skatījumu, taču vērtības paliek nemainīgas-radīt izcilu šokolādi un mīlestība pret darbu. Emils Gustavs turpina attīstīties, lai arī kā tirdzniecības vietu ir atstājis vienu veikalu, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. Uzņēmums piedzīvo pārmaiņas un pārorientē savu fokusu ar mērķi palielināt ražošanas apjomus un iespējas, radot pats savu šokolādi un tās izstrādājumus. Turpinājums sekos...
Sazinies ar mums Contact us www.emilsgustavs.com info@emilsgustavs.com +371 22040775 Veikals / kafejnīca Flagship store Emils Gustavs kafejnīca / veikals Blaumaņa iela 38/40, Rīga, LV-1011, Latvija.
Produkti Products Šokolādes trifeles | Chocolate truffles Šokolādes tāfelītes | Chocolate bars Kakao | Cocoa Šokolādes figūras | Chocolate figures Šokolādes konfektes | Chocolate confections Šokolādes kaletes | Chocolate calets
Klientiem For clients Dāvanu karte | Gift card Seko mums Follow us
Piesakies jaunumiem Subscribe to newa